| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul sarut pentru voi? Cea mai frumoasa poveste primeste fundalove struck love struck love struck

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Deci...Ma bucur ca ai pus aceasta intrebare.Era o seara minunata...Noi 2 nu eram impreuna.Eram o gasca iar el a propus sa ne jucam pitulusul si a vrut sa vin cu el.Eu am zis ca vin fiindca a spus ca vrea sa-mi spuna ceva important.Am mers asadar in acea,, ascunzatoare", unde era liniste si racoare(fiindca era vara si seara pe la 11)si a spus ca s-a gandit mult si ca ar vrea sa stea cu mine deoarece el asteapta clipa asta de 1 an( ca si mine ne placeam reciproc de 1 an). Apoi s-a aplecat spre mine incat i-am putut simti respiratia pe gatul meu si m-a sarutat salbatic si pasional!love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

In joaca, era undeva prin clasa a 7-a, imi placea si mie de o fata din scoala, bun. m-am combinat cu ia, mergeam pe acelasi drum cand mergeam acasa, si de fiecare data cand ne desparteam ia ma pupa pe obraz, vroiam sa incerc sa o sarut si pe buze, dar eram timid si rusinos, eram a 7-a happy ce sa stiu eu ce e aia, si odata am intors capul cand a vrut sa ma pupe si pac direct pe buze, sa rusinat de tot laughing dar na, atunci a fost primul sarut si cred ca atunci m-am indragostit cu adevarat, nu stiam eu ce e aia iubire, dar imi placea cum ma simteam, parca pluteam, aveam o pofta de viata de nemaivazut, de abia asteptam sa ma vad cu ia... ce vremuri, as da orice sa dau timpul inapoi...

| Maryna78 a răspuns:

Mi s-a intamplat mai demult! Eram pe coridorul scolii si imi zice:"Daca iti fac o surpriza ce spui?" Si eu:"Curiozitatea a omorat pisica!", imi zambeste si ma saruta... Am ramas tablou! A fost ca o stampila umeda pe buzele mele. In ziua respectiva m-a sarutat de mai multe ori si of corse fiecare sarut insotit de "Te iubesc!"...

| Andreeasweet a răspuns:

Pana acum au fost doar raspunsuri super:X :Xhee hee