| j1NNNx a întrebat:

Cum v-a fost la primul sarut? Cea mai frumoasa poveste primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Roxana281707 a răspuns:

A fost minunat. Eram afară,iar el m-a rugat să mergem intr-un loc mai retras,ca să poată să îmi spună ceva. Am acceptat și am observat ca ne îndepărtăm prea rău, dar am tăcut și am mers în continuare. M-a dus pe un vechi stadion de fotbal, unde este suberb. Cand trebuia să cobor treptele am văzut ca scria cu petale de trandafiri "Vrei să fii iubita mea?". Mi-au dat lacrimile, iar eu eram cu o treaptă mai sus ca el și eram la aceeași înălțime (e mai înalt ca mine). M-a prins ușor de talie, iar eu l-am prins de gât și ne-am sărutat. A fost primul meu sărut pe care nu îl pot uita.❤

2 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Sarut din dragoste nu am avut in viata, dar astept cu nerabdare big grin

| Crainstorm20 a răspuns:

A fost minunat! big grin
Cand am sarutat zidul a fost cel mai frumos moment din viata mea happy

Vreau sa precisez ca avem impreuna doi copii : zid 1 si zid 2, iar casnicia noastra e de succes!

FUNDA? XD