| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut cu limba? Totul a venit de la sine sau v-ati incurcat...

Răspuns Câştigător
| KarinaV a răspuns:

Te prinzi cum sta treaba din mers, nu iti face griji

4 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Nu știu ce vedeți voi plăcut în așa ceva da mă rog... un sărut este un sărut restul sunt bazaconii... Niciodată un sărut cu limba nu va fi la fel de plăcut și de bine simțit ca unul adevărat.

| SomePrettehGurl a răspuns (pentru Azre):

Nu sunt bazaconii. Sarutul cu limba se numeste French kiss si este un sarut adevarat. Ce spui tu acolo e doar...puplaughing cum iti da si mamawinking

| zxzx a răspuns:

A fost cu limba primul sarut cu limba.

| Azre a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Niciodată nu ai să săruți o fată pentru prima data cu limba numai dacă aia este o terminată altfel n-ai cum. Și cum spuneam pentru mine este o tâmpenie prefer oricând un sărut simplu decât unul cu limba. Asta nu înseamnă că dacă ție îți place trebuie să placă la toată lumea.