| DenisaLuciaBarbu a întrebat:

Buna tuturor.Cum a fost primul vostru sarut?

Răspuns Câştigător
| Lollipop_2029 a răspuns:

day dreamingFenomenalbatting eyelashes
A fost prin surprindere... totusi mi-a placut, chiar daca nu eram cu tipul respectiv atunci cu toate ca imi doreamlaughing)
e de neexplicabil mai ales cand e persoana care tii cu adevarat, puri si simplu te iau fluturasi prin stomac, simti ca esti cea mai fericita, simti ca e cea mai frumoasa clipa pe care ai simtit-o pana atunci. PLUTETSTIbatting eyelashes
( Mai ales cand tipul stie sa sarutewinking )

8 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Neasteptat, nu eram cu tipul respecitv, eram in aceeasi scoala si el era mai mare cam cu 2 ani ca mine, si cand sa plec acasa, mi-a zis ca nici nul pup si m-am dus sal pup crezand ca el ma pupa pe obraz, cand am vazut ca el ma saruta am ramas socata laughing

| sysy13498 a răspuns:

Atunci eram in parc pe o banca ii dadusem o floare si ea ma suratat ( french) si de atunci ea e iubita mea si o iubesccccc... ff mult oricum o sa fie neasteptat eu nu m-am asteptat la french maa asteptam la ceva pe obraz

FUNDA?

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

A fost superbday dreaming. Si acum imi aduc amintebig grin. vorbisem pe mess cu baiatul respectiv si am decis sa ne intalnim seara de zilele judetului.stateam asa si ne uitam unul la altul. Mai pe seara el trebuia sa plece acasa, eu eram asa timidablushing si a venit la mine si m`a sarutat prin surprindereday dreaming. funda?

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Dulce si neasteptatbatting eyelashes.
blushing

| Elwira a răspuns:

Oh,cel mai furmos moment din viata mea,ala a fost!:X primul sarut, wow, minunaaaaaaaat!:X am simtit ca zbor...chiar atunci a cazut si o stea:X superb a fost! Nu-l voi uita niciodata...si nici pe el:-

| Lala_7267 a răspuns:

Inca nu l-am avutsad

Răspuns utilizator avertizat
| emi_5980 a răspuns:

Dulce,rusinos si foarte foarte scurt.