| Xperson a întrebat:

Cum aflu daca (el)ma place?

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Cel mai bine e sa-l intrebi. CU TUPEU!
Fara comunicare nu exista relatie intre cei 2. PUNCT happy

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai auzit de simturi feminine? Alea trebuie sa-ti sopteasca daca da sau nu!

| Bianca_2742 a răspuns:

Intreabal!

| source a răspuns:

Are dreptate dalila...si daca te place, vrea sa intre mereu in vb cu tine si alte chesti de gen din astathinking, acum depinde de fiecare baiat

| ionica56 a răspuns:

Uita-te in cohii lui si vei vedea! Cum se comporta daca se baga in seama cu tine daca te priveste din cap pana in picioare!

| scumpete a răspuns:

PUne si thu un baiat de la el din clsa respectiva cu care te intelegi thu bine saw chiar si o fata. sa ii vbeask trebuieo pauza despre tine si sa il intrebe. asa pur si simplu. da sa nu stie ca pe tine te intereseaza.

| change12 a răspuns:

Sari in bratele lui si vezi cum reactioneaza

| MadNNNeS a răspuns:

Il intrebi.

| lillatrila a răspuns:

Întreabă-l.

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Il intrebi

| nimicmaimult a răspuns:

Pai din cate stiu vorbesti cu el pe mess asa ca intreaba-l si vezi ce zice