| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca ma place o fata?

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

O fata iti da unele semne cand te place.
Se rusineaza cand e in jurul tau, evita sa te priveasca in ochi, da raspunsuri banale.chestii dintr-astea.
Mult noroc.

7 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Intreaba si tu in stanga in dreapta despre fata pe care tu o placi informeazate fai si tu un cadou un ursulet o floare o zambila ca este ieftina 3 lei

| Spintecatorul a răspuns:

O intrebi pur si simplu.winking dar ai grija ca daca vei primi un raspuns negativ, vei fi toata viata mai retras...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te si spune-i ce simti daca nu te place asta e totul e trecator si pe mine o fata m-a respins de 4 ori si gata am lasat-o in pace laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca incearca sa se bage in seama cu tine cat mai des

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, poti afla in felul urmator ori o intrebi dar usurel mai intai i zici te chem la un suc vi ca vreau sa te intreb ceva daca vine mergeti ii faci cinste si o iei usor... o sa observi pe fata gesturi raspunsuri miscari eu am intrebat o pe o fata odata m-a respins a 2 oara la fel a zis ca sunt cam gras acum is la cura am slb 4 kg si inca ma tin si o mai intreb pana zice da

Răspuns utilizator avertizat
| Anette a răspuns:

Uite, eu de exemplu ma bag mult in seama cu baiatul pe care il plac, incerc sa aflu cat mai multe despre el(de la el si nu numai)...si incerc sa-mi petrec cat mai mult timp cu el