| DanielKrikArtz a întrebat:

Cum agăț o fată easy?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mergi la ea si ii spui in mod direct ca iti place de ea si din acest motiv ai dori sa o inviti la o plimbare.

| vocea a răspuns:

Sa ii arati c esti sigur pe tine de obicei daca ai bani e mai usor fiindca daca si ea se gandeste la bani o vei cuceri, dar incearca cu farmecul tau natural bafta

| deeeaqq a răspuns:

Foloseşti o undiţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai trebuie sa devii miliardar

| litere123 a răspuns:

Fii tu insusi!

Daca fata e mai timida
nu te da mare ca nu reusesti, iar daca e mai indrazneata aici ai nevoie de mult tupeu.

Bafta

| Louys a răspuns:

Depinde de personalitatea ei. Daca aveti lucruri in comun si iti place caracterul ei, spune-i ce simti.

| Randomuser2000 a răspuns:

Da o fata hard?

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Sa ai valuta, mașini permis! Chestii de-astea de oras