| ionica56 a întrebat:

Cum ai "intretine" o relatie platonica intre un major si o minora de 15 ani?:*

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Interesanta intrebare, probabil as ramane doar la stadiu de vis fara sa doresc mai mult, cel putin pana la 18 ani.

| Robbu a răspuns:

Si eu sunt cu o fata minora, si nu vad care e problema. Daca am incredere deplina in ea si ea in mine, de ce sa nu facem tot ce simtit noi ca e bine!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu activitati la distanta.Ce relatie poti avea cu un major si vice versa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu alta majora nimfomana!

| Ƨirenia a răspuns:

Dar ce?
Eu am fost cu unul de 22 de ani.