| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai un orgasm mai puternic cand te masturbezi (ca baiat), adica sa dureze mai mult?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu un vagin artificial

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa nu reusesti sa obtii ceea ce-ti doresti, in cazul in care vei recurge la experimentari repetate. Doar practicand diverse metode de masturbare vei reusi sa ajungi la orgasm fiindca se pare ca nimeni nu iti poate da un raspuns satisfacator, din moment ce postezi in mod repetat aceasta intrebare. big grin Succes!

| AssoX a răspuns:

Eu zic sa o rogi pe mama ta sau cine stie pe sora ta (in caz ca ai) sa te ajute