| anonim_4396 a întrebat:

E posibil ca daca te masturbezi prea mult sa nu mai ai orgasm asa puternic? Sau sa creasca timpul de reactie?

4 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Nah da-i inainte ca o sa ai acelasi orgasm. timpul de reactie la ce? nu o inteleg pasta

| NeimaginabilA a răspuns:

Normal, testiculele nu-s facute sa fie o fabrica de sperma asa cum ai invatat la biologie, s-a constatat ca daca nu te masturbezi testiculele pot lua o pauza.

| Aurelian0709 a răspuns:

Totul depinde de starea in care esti in acel moment. Nu va fi de fiecare data acelasi timp de ejaculare. Nu vad ce ar strica daca te masturbezi mult.

| DavidCristian a răspuns:

Dai inainte cu tupeu rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor