| oooStefanodon a întrebat:

Cum ar fi dupa parerea voastra intalnirea perfecta?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In filme exista intalnire perfecta

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu să-mi văd de berile mele şi ea să plătească consumatia, timp în care tace şi nu mă bagă în seamă.

| Vix999 a răspuns:

Presarata cu imprevizibil happy
Dar daca ceri sfaturi pentru tine, demonstreaza ca te-ai stresat putin..nu fii genul : aaa...si ce vrei sa facem?
Sa ai totul pregatit : te duc acolo, vedem aia, facem ailalta etc.
Poate fi un film, o cina romantica, o plimbare intr-un parc frumos. locul conteaza mai putin sincera sa fiu. Conteaza mai mult atitudinea si comportamentu.
Bine...acum nici sa o duci intr-o bodega laughing)

| Wehes a răspuns:

Sa o duc la un film de comedie! Radem, ne simtim bine impreuna, apoi ne plimbam pe malul marii si la final o duc acasa nu inainte unui sarut!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

O plimbare romantica pe plaja

| Mlov3u4ever a răspuns:

Cu baiatul pe care il iubesc cel mai mult, pe plaja.:dhappy

| tinasong a răspuns:

Intalinre perfecat e diferita in viziune fiecarui om, dar incerca sa afli ce ii place sa faca si poti pune in practica micile informatii pe care le-ai aflat. o alta metoda e sa va duceti la film, apoi sa o conduci acasa si fi romantic asta adora cel mai mult fetele. Bafta!