| gyamica a întrebat:

Cum ar trebui sa ma port cu o persoana pe care inca o mai iubesc. desi aceea persoana are o alta prietena sad. si noi suntem decat niste simpli prieteni crying.

3 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Nu te arata ca iti place de el. Stiu ca e greu sa te abtii, dar comporta-te normal, tarteaza-l ca pe un frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Crede-ma ca stiu foarte bine cum te simti. si mie mi-a fost greu sa pastrez relatia cu fostul. il iubeam foarte mult si el ma iubea dar... distanta ne-a fost mereu un obstacol in relatie. Stia ca nu pot concepe viata fara el si ca nu am putea fi niciodata prieteni si de aceea a rupt legatura. la inceput vb de 2-3 ori c-am la 6 luni, apoi au trecut 9 luni pana sa mai stiu ceva de el, si zilele trecute s-a facut un an. eu zic sa incerci s afaci acelasi lucru, sa te departezi de el desi te doare. Eu dupa 2 ani inca il iubesc...

| jajalina a răspuns:

Incearcasa te comporti normalwinking