| Rawr22 a întrebat:

Cum ar trebui sa se comporte o fata intr-o noua relatie?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Să vrea doar iubire.

atâta tot.

| drhotzu a răspuns:

NORMAL! nimanui nu ii place o tampita fatarnica!
FEMEILOR ATENTIUNE! nu ne place sa fim socati ca dupa 6 luni va transformati total, pentru ca nu ati vrut sa ne speriati de la inceput! mai bine sa stie omul la ce sa se astepte decat sa faca atac de cord!

| justsummer a răspuns:

Sa fie ea sa zambeasca mult sa fie sincera si deschisa, dar mai ales sa se implice total in ceea ce presupune noua ei relatie sa nu ezite sa-si arate sentimentele si sa fie atenta la iubitul ei si la ce-si doreste el.