| Raluxb a întrebat:

Cum ar trebui sa fie " cea mai buna prietena"? Cum ar trebui sa se comporte... etc. happy

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Sa fie naturala, sa iti spuna ce nu este bine la tine. Sa fie la greu alaturi de tine, sa fiti ca si 2 surori happy. Asa am facut cu fiecare prietena pe care am avut-o, eu le consideram ca si „surorile„ mele, pentru ca eu nu am frati. Dar ele neh, au vrut sa fie populare si m-au lasat de aceea ai grija cu cine esti prietena.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista un comportament standar pe care trebuie sa il indeplinesti ca prieten. Fiecare se comporta cum crede el de cuviinta

| Martina5 a răspuns:

Trebuie sa aiba incredere in tine, adica sa iti spuna toate secretele, sa iti de-a sfaturi si sa iti fie alaturi la bine si la greu.