| my007cristy a întrebat:

Cum as putea gasi si eu o iubita dulce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din pacate femei de treaba sunt complicat de obtinut dar daca esti in stare sa suferi pentru ele si sa te jegmaneasca de bani e treaba ta, fii destept si cu multa grija alegi pe una care sa fie buna pentru dumneata, la bar disco sau show nu gasesti deloc femei decente ci in zone mai linistite ca libraria de exemplu sau la magazin shopping in caz ca ii cade ceva si te oferi sa o ajuti etc.

| RXN a răspuns:

Pai,pe la magazinul de dulciuri, caut-o bine, se ascunde.

| foxi a răspuns:

Gustand-o!

| anaid a răspuns:

Cauta una care lucreaza la fabrica de zahar.sau ciocolata.sau la patiserie.ce vrei mai dulce de atat?

| NoChanceForUs a răspuns:

Găsești o tipă și o dai prin ciocolată.

| fazu a răspuns:

La cofetarie

| EstiSubPapuc a răspuns:

Iti iei o savarina si voila. ai gasit`owinking.