| me_8399 a întrebat:

Cum as putea sa ii dau de inteles unui baiat k il plac si vreau sa ma sarute
pentru ca il plac fff mult!

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mergi la el si ii zici:Ma te plac si vreau sa te sarutlaughing... n'am incercat asta da poate functioneaza laughing kiss

| Swabia a răspuns:

Ce sa tot dai de inteles!laughing...
Sari tu pe el! :*

| muffin94 a răspuns:

Cand il vezi ca-i singur du-te la el si intreaba-l ce mai faci cum o mai duci si dupa aia uita-te in ochii lui si apropie-te incet de el si gata! happy

| pandi a răspuns:

A mai fost acum cateva zile o intrebare asemanatoarewinking. uita-te mai bine acolo si vei vedea mai multe raspunsurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el, fără să-l saluți înainte, și îl săruți. Dacă și el te place, o să te sărute la rândul lui, dacă nu... măcar știi că ai încercat. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste mult cu el,cam vreo saptamana,privestel in ochi da multe ori,fa niste apropouri subtile,si daca vezi ca ii place compania ta in departeazate usurel, prefate suparata iar daca te intreaba ce ai nu-iraspunde din prima, mai asteapta.Si de aici totul vine f usor.La un moment dat te va lua de mana si iti va spune tot felul de chestii dragute, si la un moment dat te va saruta.Dar ai grija, daca simte ca il sufoci nu o sa inceapa sa te placa.Nu exagera.Lasa-i putin spatiu, altfel nu va merge