| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa stiu cum i-as putea da de inteles unui baiat ca-l plac...

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Te duci la el si ii spui direct. Viata e prea scurta ca sa o iei pe ocolisuri happy

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Spune`i, cu rusinea nu rezolvi nimic

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Pai, te uiti la el. Il bagi mereu in seama.

| IuliiMarie a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa va jucat jocul ''adevar sau provocare'' si intrebi ma placi? Daca zice nu inseamna ca nu prea ai multe sanse, dar poti sa ii trimit un bilet cu intrebarea ma placi? Fiindca eu te plac, cu drag! sper ca ti-am fost de folos

| DinamoPCH a răspuns:

Prin metoda directa: "Te iubesc!"