| AHappyNewKid a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca il plac? Dau fundita la cel mai explicit si bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Yoana a răspuns:

In nici un caz printr-un mesaj sau pe mes[indirect on the phone! pentru ca nu stii ce reactie are[am trecut prin asta si regret foarte mult]. mai bine fata in fata si ii spui direct fara povestii lungiiwinking si apoi ca poate ati putea sa va dati o sansa.winking

7 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Spune-i in fata. nu prea apreciem jocurile femeiesti.

| Tormentor a răspuns:

Poi fi tare si spune-i in fata ca il placi va aprecia asta.

| RB26DETT a răspuns:

Uite, orice baiat asteapta asta de la o fata sa stii! ca de exemplu suna-l si intreaba-l ce mai face, dupa aceea spune-i direct!

| Alex_9631 a răspuns:

Dupa cum imi place mie, o intalnire departe de prietenii de la bloc, l-ai sarutat si gata happy. Daca te place sau nu iti va spune dupa. Ideea e sa nu te superi daca zice nulaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii fata desteapta si dai de inteles prin alte mijloace.Fii draguta cu el, politicoasa si zambeste-i mereu, asta ar fi 1... iar a 2-a sa arati ca ii porti de grija prin diferite replici,nu te sfatuiesc sa ii spui in fata deoarece ai pica prost si nu ma refer la orgoliu sau ceva de genu', ci la faptul ca noi baietii suntem tampiti rau de tot la modul grav, daca ni se da PREA multa atentie se duce pe apa sambetei tot. Tine cont pe ce am pus accentul.In rest succes

| NoemiVivien a răspuns:

Draga mea, mai bine il astepti pe el sa zica. stiu ca neaparat trebuie sa afli daca el te place. numai...decat sa zica ca el nu te place mai bine este sa il astepti pe el sa zica! vot?big grinbig grinbig grinbig grin

| Zz a răspuns:

Spune`i in fata nu va spune nimanui depinde de baia t;-)