| deea24 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe fostul prieten sa regrete ca m-a parasit?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ignorandu-l! Daca are putin orgoliu si a tinut macar putin la tine, atunci o sa-l cam sacaie chestia asta, crede-ma ca eu am facut la fel si a regretat.
Cand il intalnesti arata-i ce a pierdut, nu il cicali cu 'de ce m-ai parasit? esti porc' sau mai stiu eu ce... poarta-te foarte normal cu el, fi cat mai dulcewinking

| Seline a răspuns:

Arata-i cat de bine te simti fara el, razi, distreaza-te, iesi cu fetele, flirteaza.happy

| JesterRO a răspuns:

Urmeaza o gluma proasta: hai sa-l facem gelos.

| JesterRO a răspuns:

Am vazut acum cateva zile la stiri cum nevasta i-a dat foc la masina barbatului ei pentru ca o insela cu alta.

| Irina a răspuns:

Cea mai buna solutie e indiferenta. O sa il doara cand va vedea ca iti traiesti viata ca si cum el nici nu ar fi existat. distreaza-te, iesi cu prietenele, poate cu un alt baiat, fii tu insuti.

| Mada a răspuns:

Da`i in cap cu cat de mult l`ai love struck si la cat si-a batut joc de tine.
Nu`i da multa atentie... o vada ce a pierdut! Incearca sa stai in jurul prietenilor sa vada ca l`ai uitat.
Poate reusesti sa-ti faci alt prieten...
In orice lucru...scoate`i ochii cu lucrurile bune care le-ai facut pentru el.
Gandeste-te la defectele lui, asa o sa. l uiti.winking
Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a parasit inseamna ca nu prea are ce si cum sa regrete la tine.
Oricum, faptul ca vrei sa il faci sa regrete te da de gol.Se pare ca tii la el iar daca tii la el, de ce vrei sa il faci sa regrete? De ce voi ganditi in majoritate asa? Poate este chiar vina ta ca a plecat.
Si eu sunt baiat si iti spun ca un baiat, relativ maturizat, nu lasa ceva ce poate sa tina daca acel ceva merita efortul de a fi tinut.