| Mihai8399 a întrebat:

Cum as putea sa mi-o măresc și în lungime și grosime fără operații, pastile sau alte creme? Se poate prin exerciții, îmi puteți da niște linkuri? Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, chiar nu se poate.
Daca exista asemenea tehnici, masaje, creme sau descantece, toti barbatii aveau pensiul pana la genunchi si nu se mai plangea nimeni, ca o are mica.
Singura solutie de extindere in lungime, cu 2-3 cm maxim, este operatia chirurgicala. Dar, este foarte riscanta, pentru ca sunt sanse juma-juma ca operatia sa nu reuseasca si sa ramai impotent.
Pensiul tau este mostenit genetic, de la tatal tau. Daca el a fost capabil sa o gaseasca pe mama ta si sa fie fericiti impreuna, atunci ai si tu toate sansele, sa gasesti intr-o zi o femeie, cu care sa fii fericit si sa ai copii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unica posibilitate cu adevarat reala si concreta prin care se poate mari lungimea penisului este operatia chirurgicala. Orice alta metoda de marire a lungimii penisului prin folosirea de tot felul de unguente, lotiuni, suplimente, sau alte produse cu efecte ''miraculoase'' sunt pur si simplu excrocherii care au un singur efect si anume imbogatirea ticalosilor nemernici pe seama naivitatii unor nefericiti ai sortii. Multa sanatate!

| Goete a răspuns:

Tragi de ea in fiecare zi, ca doar nu-i din fier, tot se lungeste?

| mastadont a răspuns:

Există metoda milking, prin această metodă poți câștiga câțiva centimetri dacă practici regulat.

| Eireann a răspuns:

Din pacate nu se poate cu exercitii. Ce poti face (daca este cazul) ar fi sa te lasi de fumat fiindca imbunatateste circulatia sangelui inclusiv in penis si sa slabesti daca ai obezitate fiindca o parte din penis poate sa fie "ingropata" intr-un strat de gasime din zona respectiva. Daca nu esti fumator sau supraponderal din pacate nu exista exercitii care sa functioneze.