| fanezodo a întrebat:

Cum combini o fata mai mare decât tine? Prin ce gesturi?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii aveti in cap, dar de școală si de carte nu vă ocupați? Lasă fetele, ce varsta ai? 12?

| fanezodo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Câtă școală am eu frate, Tu probabil nu o sa ai in viata ta...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru fanezodo):

Nici nu as vrea sa am scoala ta, ti o las ție.

| fanezodo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu... mate info nu e de tine.

| ania a răspuns:

Dacă nu te gândești să te însori cu ea, mai bine las=o în pace nu căuta doar să te folosești de ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa ne spui, cu ce ar trebui sa o combini! happy

| mihai69 a răspuns:

Ca să combini ceva, trebuie să spui și cu ce anume trebuie făcută combinarea. Că de aia îi și spune „COMbinare" - că pune două chestii împreună.

| TheGentleman a răspuns:

Îi arăți penisul. Dacă ești dotat, ai succes instant

| Stefania1111 a răspuns:

Fii tu însuți! Degeaba te dai altfel decât ești. Comportă-te cum ai vrea și ea să se comporte cu tine. Și în primul rând comunică, comunicarea e cheia.