| Anya_1437 a întrebat:

Cum conving un baiat sa se intoarca inapoi la mine? Tin foarte mult la el si el nu vrea sa ma inteleaga...

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Anya@ si daca el se intoarce la tine si nu mai simte nimica pentru tine, te folosesti dupa nu o sa regreti?
sper ca nu te-am dezamagit dar asta este adevarul.
succes si o vara splendita sa ai!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa nu fiti pusi amandoi intr-o situatie jenanta, ar fi bine daca ai renunta sa-l convingi.
Macar un timp.
Nici tu nu te umilesti luptand pentru o cauza pierduta, nici el nu se simte jenat sa tot refuze.Trecerea timpului,linisteste lucrurile intr-un fel,le pune la locul lor.
Poate,daca ai suficienta rabdare, baiatul respectiv sa inteleaga ca i-ar place si lui sa fie cu tine, indiferent de ce a fost inainte.Fiecare om are dreptul la o a doua sansa, ajunge s-o cerem la momentul potrivit.
Ai rabdare, inca.Nu te grabi.
Mult noroc!

| WooLove a răspuns:

Iti multumesc pentru funda, dar nu tin neparat la ea. tot ce vreau este sa stii ce vrei sa faci cu viata ta, nu se merita lasa jucata de alti. succes si toate cele bune!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai incearca sa nu mai vb cu el cateva zile. poate vei avea surpriza sa te caute el pe tine.ca asa. poate se simte sufocat

| AndutzaPinkAngel a răspuns:

Incearca sa ii trimiti mesajul asta:Intr-o noapte o stea m-a intrebat:de ce mai ti la el daca te-a parasit? Paraseste-l si tu. Stea, tu ti-ai parasit cerul?