| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi conving prietenul sa nu-mi mai faca oral neprotejat? Nu vrea sa inteleaga.

46 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nici eu nu înțeleg.

| Adry05 a răspuns:

ăăăm ce?
iar anca aia ar trebui să învețe să citească înainte să facă crize de menopauză pe aici
iar dacă încerca să fie amuzantă să știe că nu-i iese

| Emazio a răspuns:

Si cum se face oralul protejat?

| anonim_4396 explică (pentru Emazio):

Ia cauta pe net.

| Goete a răspuns:

Chiar atata neincredere ai in el, ca ti-e frica ca vei contacta o boala sexuala de la el?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Nu e igienic.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, inteleg. Nu stiam ca nu iti intretii igiena intima, mai ales inainte de un contact.
In cazul ca nu te speli, ai dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

O intretin, berbecule.

| mastadont a răspuns:

Hmmm și cum ar trebui să se protejeze? să-și pună prezervativ pe limbă?
Bine-nțeles că există prezervative feminine însă alea se bagă doar în vagin, deci zona interesantă, adică clitorisul, tot rămâne descoperit. Și, decât să lingi un cauciuc mai bine mănânci o înghețată sau ceva că ieși mai câștigat...

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Ia gandeste-te putin cum.

| mastadont a răspuns (pentru anonim_4396):

Gândeștete tu. Se pare că chiar nu știi ce e ăla un oral calumea. Chiar îmi pare rău de tine...

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Se pare ca nu stii ca oricat te speli in zona intima tot raman bacterii si nu e igienic neprotejat.

| ancaval a răspuns:

Cum să-l convingi? E șeful tău? Doamne ferește!
Chiar vrei să-l convingi? Știi cum? Papucii! Urgent!
Păi nu-i posibil așa ceva, partenerul tău, care te iubește, să te pună să-i faci așa ceva. NU!
Dacă un băiat îi cere asta unei fete, ea ar trebui să-l pocnească de-l i-a naiba pe porc.

Fetele, NU trebuie să ne lăsăm umilite. Ori iubite, ori libere. Punct!

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Eu ziceam ca el imi face oral mie, dar neprotejat.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles după ce am postat.
Indiferent ce te pune să faci tu, sau să facă el, nu ar trebui să accepți, dacă te respecți și vrei o relație decentă.

Iar "aia" Adry05 ar trebui să își vadă strict de răspunsurile ei și nu de ale mele. Așa ar fi frumos și inteligent din partea ei, dacă o fi inteligentă și nu doar să se țină că e.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Esti anti oral observ.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce contează cum sunt eu?
Aici e vorba doar de tine.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

In fine...

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce "în fine"?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru ancaval):

Ai probleme duduie, să-i de-a papuceii că îi face oral? Al dracului de feministe ce sunteți...

| ancaval a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Și tu ai probleme, fecioraș! Oare nu erai mai inteligent dacă ignorai ce am scris eu? Ce crezi că demonstrezi prin comentariul tău?

"al dracului de feministe"? ce-i cu ura asta pentru femei? Ai fost trădat? Dacă da, înțeleg de ce!

| anonim_4396 explică (pentru Stefancalin1997):

N-am zis asa ceva. Cine e nebun sa dea papucii cuiva pentru ca ii face oral? nu cred ca esti in toate mintile.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

I-am dat ignore "feciorasului". Fa si tu la fel, n-are rost sa-ti bati capul cu de-astia. E pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fel de troll intrebarea asta? Vad ca altii o iau in serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa-ți facă oral protejat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Săracul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce "saracul"? Pentru ca am grija de sanatatea lui?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine ai grija de igiena ta si tot acolo ajungi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu nu ai citit niciodata instructiunile dintr-un pachet de prezervative? de ce crezi ca scrie acolo ca orice tip de contact sexual (normal, oral sau anal)trebuie facut protejat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Tu nu ai citit niciodata instructiunile dintr-un pachet de prezervative?"
Exista instrucțiuni? laughing
Faci sex protejat când i-o sugi in toaleta unui club unui necunoscut.Sau când toată viața ta sexuala se rezuma la aventuri si n-ai de unde sa știi pe unde/cu cine a fost partenerul.Dar e iubitul tau.De ce ai face sex protejat? Nu e aceeași senzație.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca sa te citez:" ca sa nu fii proasta." Cine dracu face ce ai descris tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancaval, exagerezi. Nu ii dau papucii doar pentru ca imi face oral neprotejat. Asta nu e motiv de despartire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hecate tocmai a castigat un ignore.

| Justme79 a răspuns:

Intrebarea asta chiar nu isi are sens happy pai daca nu iti place nu stai laughing nu trebuie sa il convingi tu, ar fi fost mai naspa daca era invers tongue in cazul de fata la multe fete le chiar place asa ceva in cazul tau nu stiu ce sa spun

| Bozgi200 a răspuns:

Um? Cum ar fi posibil sa faci oral protejat ಠ_ಠ

| anonim_4396 explică (pentru Bozgi200):

Ghici.

| JustStitch a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nu a auzit de prezervativele pentru fete

| xRaffy a răspuns:

Atâta timp cât ești curata. Nu ar fi o problema ca îți face sex oral.

| anonim_4396 explică (pentru xRaffy):

Asa e.