| ionut7 a întrebat:

Cum convingi o colega de facultate sau una pe care o cunosti sa faca sex

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar numai prostii din astea stiti? Altceva in afară de băutură si violentă nu stiti? Asta ce il invăta ti voi sa i faca fetei se numeste viol, si merită inchisoarea. Terminati cu prostiile, sexul nu se face din obligatie, este nevoie de acordul celeilalte persoane, adica a fetei sa vrea si ea sa faca sex, nu doar el, ca animalul, cu atitudinea lui nu va convinge, el de fapt nu vrea sa convingă, el vrea să o oblige pe fata aia sa i cedeze sa se culce cu ea impotriva vointei ei, ca daca ea ar fi vrut sa facă sex, intrebarea lui nu se afla aici pe TPU, deci e clar că fata aia nu vrea nimic cu el, si el nu stie cum sa o convinga sa i cedeze, halal oameni, josnici, ar face sex cu oricine si cu orice pret, nu îi este teamă că părintii fetei sau chiar fata îl poate reclama la politie? Asa ar merita, să il răcorească că e prea incins.

15 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cu atitudinea asta... niciodată! laughing

| Daiana03 a răspuns (pentru Gizăz):

Meriti funda rolling on the floor)))

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O inviti la o petrecere, o imbeti si e toata a ta

| LonlyWolf a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Frate daca esti prea prost sa iti dai seama ca a fost o gluma, nu mai comenta la adresa la altii!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LonlyWolf):

Astea nu sint glume, uită te la știri sa vezi cîte fete nevinovate sunt violatee de bestii care cică fac glume. Glumeste si tu cu altceva, nu cu viata unui om.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Dar numai prostii din astea stiti? Altceva in afară de băutură si violentă nu stiti? Asta ce il invăta ti voi sa i faca fetei se numeste viol, si merită inchisoarea. Terminati cu prostiile, sexul nu se face din obligatie, este nevoie de acordul celeilalte persoane, adica a fetei sa vrea si ea sa faca sex, nu doar el, ca animalul, cu atitudinea lui nu va convinge, el de fapt nu vrea sa convingă, el vrea să o oblige pe fata aia sa i cedeze sa se culce cu ea impotriva vointei ei, ca daca ea ar fi vrut sa facă sex, intrebarea lui nu se afla aici pe TPU, deci e clar că fata aia nu vrea nimic cu el, si el nu stie cum sa o convinga sa i cedeze, halal oameni, josnici, ar face sex cu oricine si cu orice pret, nu îi este teamă că părintii fetei sau chiar fata îl poate reclama la politie? Asa ar merita, să il răcorească că e prea incins.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostii il inveti.

| LonlyWolf a răspuns:

Daca nu merge cu alchoolul i-ao cu frumosul intr-o camera unde sunteti doar voi, incuie usa, dezbraco si treci pe treaba. daca nu vrea obligo laughing

| neutrino a răspuns:

Fa-i lucrarile la examen si poate asa vei reusi!

| mont a răspuns:

Cel mai bine nu o convinge! Nu e frumos si nici moral ce vrei sa faci!

| MidnightR a răspuns:

Da, si dupa sa o se afle la toata lumea ca a fost un pampalau care n-a putut sa convinga o fata sa faca sex cu el decat dupa ce a imbatat-o.

| emmaemilia a răspuns:

uite-asa :salut, ce faci? ai chef s-o facem lata?

| Clantza a răspuns:

Intreab-o...crezi sau nu dar si fetele au nevoi (oricine zice ca nu am dreptate minte)

| Maree1 a răspuns:

De ce vrei sa o convigi? ia-o cu fortalaughing

| ILoveHandball a răspuns:

Ahh pai depinde na si de cum e ea ca daca e una din aia vulcanica si ii place viata mult,o treaba mai usoara nu ai avea,daca e gen tocilara,bafta multa dar nu prea vei reusi,si mai depinde si cum esti tu ca daca ea a fost miss in facultate si tu esti tocilarul naspa, e cam urata treaba(chestii de genul vezi doar in filme, si nici acolo nu prea