| silvia_3962 a întrebat:

Cum credeti ca ai putea sa faci un baiat sa se simta bine...sau. de exemplu:sa-l saruti intr-un anume loc.(fara prostii).big grin...sau. sa ii faci un anumit compliment...

Răspuns Câştigător
| cube a răspuns:

Fara prostii zici, adica, ce inseamna prostie la tine straight face, iar "sa se simta bine" banuiesc ca inseamna "a excita" cel putin asa inteleg eu din contextul formulat de tine.
Daca tot ai dat exemplu cu sarutatul, incearca sa l saruti pe ulna tongue daca tot nu reactioneaza cum trebuie, incearca pe clavicula si cum stim ca sigur nu v a functiona, eu zic sa l intrebi daca are fetisuri, ei si de aici e posibil sa o dati in ce numesti tu "prostii"

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pai... fiindu-i prietena (friend)... daca se simte bine in compania prietenilor lui/a ta... Nu e neaparat nevoie sa faci ceva... Daca vrei un exemplu concret... e greu de spus intrucat orice om e diferit... Nu poti face un tipar...

Bula
| Bula a răspuns:

Daca-l intrebi ce-i place! Direct.

| ada a răspuns:

Atunci cand se afla in compania ta ar trebui sa se simta foarte bine, bineinteles daca te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i intotdeauna ce simti si cred ca va fi fericit sa te auda. daca ii spui ceea ce ti-am putea sugera noi, ar suna fals...
de sarutat? pai daca ti-e drag de el, cand il privesti iti vine pe moment sa il saruti si o faci, indiferent daca va fi pe varful nasului, pe lobul urechii, pe frunte, pe mustata, pe barbita...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea se pare ca sentimentele sint mai mult din partea ta. nu te chinui... cand va obosi de stradaniile tale sa ii arati ca il iubesti, va pleca oricum. am recitit intrebarile tale si cred ca faci o greseala. ar trebui sa fii sigura ca si el te iubeste si merita sa investesti sentimente. iarta-ma daca am gresit sau daca te-a suparat raspunsul dar asta am inteles din intrebarile tale. as vrea sa fii fericita si sa fii iubita. ai grija de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw dar se mai poate intr-un fel...sal minghii usor pe piele si sa il saruti cu plindete si sa ii zici lucruri frumoase...adica...te iubesc) esti atregator cam asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il saruti mai mult pe git.si sa il numesti cu cuvinte dulci. ex:puiut, dulceato, iubire...

| georgy_1955 a răspuns:

Nu stiu

| good4u2003 a răspuns:

Cred ca un baiat se simte bine atunci cand esti sincera cand ceea ce ii spui(indiferent k ii faci un compliment sau nu)e venit din suflet, cand simte k langa el u esti fericita...am intalnit multi baieti care erau ff multumiti atunci cand prietena lor era pe deplin fericita alaturi de ei...multi baieti se pot multumi cu putin daca u le oferi putinul care trebuie...happywinking