| kidaaзo3 a întrebat:

Cum credeti ca ar vrea un baiat timid sa fie sarutat? Adica, ar trebui luat prin surprindere sau mai usor? big grin dau funda!

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Depinde. Oricum e doar un pupic acolo la voi. Deci prin surprindere, îl ai, îl vezi, te apropii și :*, iar el nu se va opri, e băiat.

| Felys a răspuns:

Un tip timid se poate speria daca cineva tabara pe el asa din senin, e mai bine sa fie avertizat cumva dinainte, sa se inceapa cu pupici pe obraz ceva, gesturi finute, nu asa brusc ca s-ar putea sa reactioneze exact cum nu trebuie

| AgathaRo a răspuns:

Prin surprindere e cel mai usor.
Cea mai buna combinatie de-al lua cu japca este ca baiatu sa stea la volan rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost timid si nu stiam ce cauta fata cu limba in gura mea, m-a apucat rasul iar daca fata nu era mai mare ca mine si mai tupeista ma faceam naibi de ras, m-a intrebat de ce rad iar eu i-am spus ca e pentru prima data dupa care mi-a explicat ce si cum, deci mai usor sa nu creada omu ca vrei sa-i plombezi vreo masea cu limba

| VladGH a răspuns:

Crede-ma ca daca ai saruta acel baiat nu o sa-ti dee cu nimic in cap, se va inrosi putin dar nu se va supara, din potriva cred ca va vi satisfacut pentru ceia ce ai facut ca-ci el nu are curajul. Dar oricum sa nu-l sufoci laughing

| Vi003 a răspuns:

Timid, timid, dar iti zboara gandul la pupaceala! Strengar mic ce esti! smug

| Vögeln a răspuns:

Prin urprindere. La cat e de timid sigur n.are cum sa reationeze sau sa se fereasca. Te saruta si gata.

| JasminNoir a răspuns:

Vezi de ce nu-mi plac mie baietii timizi?

| docil a răspuns:

Mai usor cred... daca vrei putem discuta mai mult in privat!