| Lolly184 a întrebat:

deci vreo 4 zile am inceput sa ma vad cu un baiat. Nu suntem impreuna, dar ne placem reciproc. si amandoi stim asta. In a doua zi, a vrut sa ma sarute, dar mie mi-a fost frica pentru ca era prima data. i-am spus ca o voi face cand voi fi pregatita. ieri, fiind a 3'a zi, m`a sarutat. De cand m`a sarutat prima data, tot mai vrea. Pentru mine sincer e cam incomfortabil, ell fiind primul baiat care m`a sarutat. vreau s`o i`au mai incet, si pe langa asta. prietenul lui e mereu pe langa noi. si nu prea`mi place cand se uita laughing. Nu stiu ce ar trebui sa fac, imi place de el, imi place sa stau langa el. dar as vrea s`o lase mai usor. luand in considerare faptul ca nu iesim impreuna. ce credeti ca ar trebui sa fac? merci happy

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Pentru comfortul tau, ar trebui sa fiti prezenti doar voi, nu si prietenul lui, si cred ca i-ai zis deja ca este primul tau baiat, explica-i cat de nou este acest lucru pentru tine, ca iti trebuie si tie mai mult timp, sa nu mai grabeasca atata lucrurile. Daca nu intelege acest luccru si tot se grabeste, atuncea nu vrea decat o aventura mica si dup-aia te va lasa cu ochii in soare, ceea ce nu iti sugerez skumpo. Cunoaste-l mai bine, vezi ce fel de persoana este el si cum anume "te place": vrea doar sa se culce cu tine sau ceva mai serios.
Depinde si de tine draguto ceea ce vrei tu, mult succes!

| mona a răspuns:

Spune i ca nu vrei sa te grabesti, poate el asta crede, si poti sa i zici ca te incomodeaza prezenta prietenului lui

| hunterpainting a răspuns:

Ii zici sa vina singur sau mai aduci si tu o prietena.

Cand vrea sa te mai pupe intoarce obrazul si schimba subiectul.

| Knz96 a răspuns:

Pai in primul rand daca acceptati sa fiti impreuna zi'i si lui sa vina doar el la intalnire cu tine nu si ala dupa voi ca nimanui nu ii place sa nu aiba privacy :d Si zi'i si lui sa mai astepte putin. ca nu esti asa pregatita. mai baga tu ceva vrajeli cu scoala etc :d Si in legatura cu amicul lui daca cumva o sa fiti impreuna spune'i sa nu mai vina cu toata gasca dupa el ci doar voi doi sau daca are si amicul lui o prietena asa da sa iesiti toti patru impreuna... sper ca te'am ajutat. bafta!