| cîrne a întrebat:

Cum credeti ca ati reactiona daca v-ati surprinde iubita /iubitul ca va insala cu un altul/alta?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

I will make her an offert that she can't refuse.

31 răspunsuri:
| sipunebunu a răspuns:

Deci daca il cunosc pe acel indivit ii pun capat vieti, iar daca nu-l cunosc ii pun ei capat vieti big grin, danoi deam inteles sa ne zicem cand chiar nu mai are rost si nu mai merge relatia, sper sa nu se intample big grin

| jeanine2484 a răspuns:

As merge la el si l-as saruta...si as intreba cine e fufa de langa el...ca sa o fac si pe pitzipoanca de langa el sa simta macar jumatate din ceea ce simt eu... l-as in treba direct cu cine alege sa ramana... daca o alege pe ea...atunci ii zic sa se duca draq si plec...si-atat...nu e mare tragedie... timpul le vindeca pe toate