| RalucaAlina11 a întrebat:

Cum ai reactiona daca iubitul / iubita ti-ar da papucii?

Răspuns Câştigător
| llljk a răspuns:

M-aş bucura happy

O iubită (prietenă adevătată) dacă m-ar fi iubit cu adevărat şi ar fi fost sinceră, nu falsă. nu m-ar fi părăsit.

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar reactiona normal...cat se poate de normal[as accepta situatia]

| IloveME a răspuns:

Depinde felul,, ocazia si gestul!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat, chiar anul trecut pe 14 feb laughing
Inainte, ma despartisem de el, de vreo 3 ori, dar ne-am impacat la insistentele lui.
Pe 14 feb, am avut o mica cearta si s-a despartit de mine,''pentru o scurta perioada''.
I-am acceptat decizia si i-am zis ca o sa fie definitiv. dupa cateva zile s-a intors, dar degeaba. Nu am vrut sa mai aud de el.
Si, nici acum nu vreau.

| CityOfSatan a răspuns:

As fi indiferenta! Tu?

| RAY a răspuns:

Clar ca negativ, dar viata merge inainte

| Dariusuu a răspuns:

Sti cum?

As inteleg asta. Pentru ca are dreptul asta, are dreptul sa aleaga cu cine sa imparta fericirea.

De ce sa fim 2 nefericiti intr-un cuplu?

E decizia ei. O respect.

O zi placuta iti doresc.

| Onutsu a răspuns:

As afla care a fost motivul, dar daca eu nu as avea nici-o vina, m-ar afecta foarte mult, enorm chiar! dar!, nu as arata asta!

| firefox6 a răspuns:

Daca mi-ar da papucii i-as incalta :-) nu stiu ce inseamna-12 ani;-)

| MeGustaTeGusta a răspuns:

L-as scuipa intre ochi si i-as face viata un calvar happy

| didiDia a răspuns (pentru MeGustaTeGusta):

Tare faza cu scuipatul, urat, nasol, dur si nerecomandata faza cu facutul vietii un calvar. Daca nu te mai vrea, nu te mai vrea si pace. Il lasi in treaba lui si-ti vezi de viata ta. Cu ce te-ai simti mai bine sa stii ca i-ai facut viata un calvar?

| MeGustaTeGusta a răspuns (pentru didiDia):

Eu am spus ce as face eu, mi-am dat cu parerea..si in plus, asa ar merita happy

| alexandra13131718 a răspuns:

L-as lasa in pace

| ceziy a răspuns:

Indiferent.

| vitaminastefan a răspuns:

Depinde de relatie.
Probabil as merge mai departe "decat dragoste cu sila" mai bine singur.
Plus de asta nu iti poti tine partenerul legat de tine daca nu mai vrea sa fie cu tine. Succes!

| ViktoriaGherman a răspuns:

Depinde de cauza...dar l-as lasa in pace nu stie ce pierdewinking

| Crisotemi a răspuns:

Cred ca as intra intr-un stat de depresie.-.

| valiboy87 a răspuns:

L-as lasa pe el/ea sa-mi dea papucii, mai ales daca nu e vina mea, indiferenta este cea mai buna metoda si poate va realiza ca nu a luat o decizie chiar atat de buna.

| Denn28996 a răspuns:

As trece mai departe. Lumea nu se termina odata cu El.

| andrageorgianaa a răspuns:

L-as pupacii si eu

| RoxyzRoxanaoxi a răspuns:

Pai eu evident la inceput voi suferii, iar dupa i-as arata ca sunt unica pe planeta si ca nici o alta fata nu este ca mine. i-as spune in fata ca a facut ce-a mai mare greseala a vietii lui.

| XxCocoliinoxXBaWxX a răspuns:

Pai, eu l-as trata cu Indiferenta!winking

| XxCocoliinoxXBaWxX a răspuns:

Eu l-as trata cu indiferenta!winking