| adela39 a întrebat:

Cum va dati seama ca iubitul/iubita nu va insala?happy

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Buna adelutza! sa stii ca eu te cunosc! ma rog nu am stiut ca ai un iubit, ma bucur! uni oameni spun ca incepe sa se compoarte rece cu tine, so dinstinct, dar nu e asa, ba din contra, incepe sa fie mai atent cu tine, sa iti cumpere tot felul fara a fi o ocazie speciala, pentru a putea sa se revanseasca pentru ce a facut chiar daca tu nu sti, asta e in cazul in care te iubeste, si te-a inselat fara sa vrea! iar daca a vrut asta, atunci o sa simti pentru ca te va parasi pentru cealalta!

| adela39 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Buna eu nu te cunosc dar intrebarea era pentru o prietena de-a meahappy si mersi

4 răspunsuri:
| username_3216 a răspuns:

Pai daca o prind cu minciuni ii dau suturi direct, nu neaparat trebuie sa ajunga sa ma insele

| SmokeyEye a răspuns:

Primul semn ca te inseala e faptul ca te gandesti la asta. Daca nu ai gandul asta,zi de zi,cand nu sti unde e, poti sa fi linistita. Daca esti paranoica, il poti controla si daca nu gasesti nimic suspect, nu te inseala. Baietii sunt usor de citit. Daca are alta, ii e mai rar dor de tine.

| mgtow a răspuns (pentru SmokeyEye):

Si femeile sunt usor de trecut prin scanerul infidelitatii numai ca trebuie sa fi om destept ca sa iti dai seama.