| Secretkkk a întrebat:

Cum credeti daca te-ai intilnit o perioada de timp cu o persoana si ai intretinut relatii sexuale, daca se intimpla ceva si va despartiti si iti gasesti altul acel,, altul" te va iubi respecta si dori la fel de mult daca nu mai esti virgina sau in ochii lui si a celor din jur vei fi o curva?

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta NU.Sunt multe fete si femei la care prima relatie nu a fost tocmai ce isi doreau care apoi si-au refacut viata. Era odata, pe vremea bunicilor si strabunicilor nostri aceasta mentalitate.Acum nu prea mai are importanta, dar cred ca mai exista un numar foarte de mic de baieti care se pot gandi si la acest aspect; sper sa nu ai ajungi sa iti placa de un baiat si sa isi doreasca sa fii virgina. O femeie este de moravuri usoare atunci cand este intr-o relatie sau casatorita si merge sipe la altii, nicidecum daca face dragoste DOAR cu propriul iubit.Succes!

| zob79 a răspuns:

Da...va fi fericit ca un vitel pentru ca ti-ai tras-o cu altu'

| fosnet a răspuns:

Daca te iubeste, te iubeste oricum.

| johnyjohny a răspuns:

Te va dori la fel de mult pentru ca de obicei baieti nu sunt chiar la fel ca fetele sa vorbeasca pe la spate "ca aceea s-a culcat cu nu stiu cine ". Doar nu o sa umble dupa virginitate, asta ar fi o prostie!

| Ionut_6463 a răspuns:

In niciun caz nu se considera curva. Iar cum te vede el...asta depinde exclusiv de mentalitate.

| roscataa a răspuns:

Sincer. putini mai umbla dupa asa ceva! Eu una sunt exact in aceiasi situatie, si ma iubeste asa cum sunt! Nu e o crima acest lucru, stai linistita:*. Si daca baiatul pe care il gasesti iti reproseaza sau este "dezgustat" de acest lucru inseamna ca nu tine la tine suficient! Succes!>big grin