| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresti o fata cu limbajul trupului si cum iti dai seama cand ea foloseste aceasta tehnica?

4 răspunsuri:
| SexyLady_4659 a răspuns:

Cica am auzit sa faci cam aceleasi miscari cu ea. Motivul este sa fi cam la aceeasi inaltime cu ea.

| s.m. a răspuns:

Pai sa se inteleaga de la inceput, nu poti sa cuceresti sentimentele unei fete prin limbajul trupuluihee hee, poti s-o cuceresti [exciti] sarutandu-i sanii cu pasiunewinking (functioneaza big grin) poti sa-i rasufli finut in ureche, pentru a-si da seama ca esti deja incins si ca o dorestiwinking si daca-i atingi usor cu limba lobu urechii o sa-i placa si mai mult :p, in timpu asta exploreaza-i trupu cu palmele, de la mai incet la mai repedehee hee si fii natural.
La a 2 a parte a intrebarii nu am neaparat un rasp, pot spune chiar ca nu cred ca e vreo tehnica pentru asa ceva, doar indemanare happy. bafta in cuceririhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O saruti pe gat.
Cand o saruti o mangai pe ceafa, iti misti mana prin parul ei.
Pur si simplu esti tandru.

| Grimm a răspuns:

Pai, cel mai cunoscut limbaj al trupului este dansul. Desi ceva imi spune ca tu nu te refereai la un limbaj al trupului cu continut sexual in momentul asta (dupa cum am vazut ca a descris S.M.), cateva lucruri pot fi aplicate si in timpul dansului : sa-i atingi cu buzele eventual lobul urechii (sa nu sari direct cu limba daca sunteti la inceput), sau sa ii respiri usor in ceafa. Conteaza de asemenea si cat de sigur esti pe tine cand dansezi (asta nu inseamna sa fii incordat ci din contra) incearca sa strecori si cateva cuvinte, deoarece lucrurile astea fac magie. Sper ca in cazul tau te-am convins cum sta treaba. In cazul feteolr, de obicei se folosesc de arta seductiei (felul in care merg, se apropie de tine, iti vorbesc), dar mai sunt si genul de persoane de evita sa te priveasca in ochi sau sa se uite la tine(lucru care pentru unele persoane este ca un magnet). Apropo...ma bucur ca si tie iti place BFMV \m/ (personal ador Heart burst into fire)