| Pissy a întrebat:

Cum descrieti voi ca fiind baietii din zodiile scorpion si gemeni? big grin
Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

O sa ai parte si de clipe frumoase, dar... sunt orgoliosi.Mereu ei au dreptate. Ei nu gresesc, doar tu. happy

5 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Gemenii sunt orgoliosi iar cu scorpionu n`am tangente laughing))
eu is berbecc big grin

| Gabi_6377 a răspuns:

Iti spun ce am citit si observat despre zodii, dar nu stiu daca e valabil pentru toti, caci stii ca nu toti cred in zodii.Scorpioni sunt pasionali si fideli, dar si orgoliosi, sa nu-i superi, ca nu e bine. Ei chiar iubesc sis au un erotism puternic, cu multe fantezii, sunt romantici si fac surprize frumoase.Gemenii sunt mai zgarciti si pragmatici, tocmai pentru ca sunt duali, nu prea sunt fideli, au tendinta de a insela. Le place sa fie laudati, sunt egoisti si nu vor sa cheltuie mult cu cineva, nici bani, nici sentimente, sunt manipulativi si se cred tare destepti.

| Gorillaz a răspuns:

Firar sa fie, sunt scorpion si CherryPie parca deja a spus unul dintre cele mai mari adevaruri despre mine laughing nu accept raspunsurile altora, consider ca doar al meu e cel corect si cel mai bun ( deci incapatanat ) uneori cu alte cuvinte orb, nu mi dau seama de adevar, dar sunt si ambitios, putin posesiv, bine, poate putin mai mult laughing, imi place mult sportul, sunt o fire foarte foarte competitiva si nu stiu, sunt mai multe de zis... dar nu ma vand ca pe tava aici laughing rolling on the floor

| asy a răspuns:

Scorpioni sunt timizi au o inima buna sunt amuzanti dar partea cea mai buna e ca te iarta mereu indiferent de ce s-a intamplat sunt niste oameni minunati!

| yoyo_7345 a răspuns:

Am avut fostul meu prieten care a fost gemeni.era de treaba numai ca ma contrazicea si cand ne certam zicea mereu ca el are dreptate, adevarul e ca sunt cu doua fete.scorpioni sunt impulsivi vreau mult dar dau putin