| Mαdαliηα a întrebat:

Cum dovedesti la o persoana ca o iubesti dupa ce ai dezamagit-o?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| VreauTilifon a răspuns:

O bagi foarte mult in seama, chiar daca ea nu vrea sa vorbiti, stai pe capul ei pur si simplu` si ii arati ca-ti pasa si ca iti pare rau. Bine, acum depinde si cum ai "dezamagit`o"

8 răspunsuri:
| adelolyta a răspuns:

De acord cu puffy :X si iubitul meu ma cam dezamagit si sper sa faca si el la fel sad

| RAY a răspuns:

O dezamagesti din nou

| Mαdαliηα explică (pentru RAY):

Termina dracu cu mistourile happy.

| RAY a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Cum ai dezamagito?

| puffy04 a răspuns:

Porti o discutie sincera cu persoana si ii spui ca iti pare rau si in viitor incerci sa nu o mai dezamagesti. Apoi ii arati cat mai multa afectiune, o asculti, ii arati ca iti pasa.In timp persoana respectiva isi va da seama ca ai fost sincer/a si totul va reveni la normalhappy

| Mαdαliηα explică (pentru puffy04):

Cum naiba daca nici nu vrea sa auda de mine? straight face

| puffy04 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Pai asta nu ai specificat... poti incerca totusi sa ai acea discutie si daca tot nu vrea sa auda de tine si nu e capabil sa te ierte e problema lui, u ai fost deschisa si sincera si ar putea sa iti dea o a doua sansa la care cu totii avem dreptulhappy

| madutapapusa a răspuns:

Ii dai mai multa atentie trebuie sa ii castigi incredereawinking