| Ione_7384 a întrebat:

Cum e cand te dezvirginezi? raspunsul dateliat primeste funda

Răspuns Câştigător
| King_7212 a răspuns:

Pai...depinde de cine te dezvirgineaza. poate fi usor dureros dar si placut in acelasi timp.si pana la urma dureaza cateva secunde, nici nu iti dai seama ce s-a intamplat.ai sa zici in gandul tau gata?
depinde si de starea in care te afli...caci de exemplu daca iei doua-trei guri de sampanie la bord toata lumea e a ta. Ai sa vezi ca ti-ai facut probleme degeaba.

4 răspunsuri:
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Iti baga un barbat **** in ***** si o sa simti ca si cum ti-ai baga o matura in ***** si o sa iti curga 6 litri de sange din ***** si dupa aia va trebui sa iti tai **** jos deoarece se va ineca in baltoaca de sange.

| Paracetamol27752 a răspuns:

Deci In Primul Rand Iti Va Curge Sange Atunci Iti Vei Da Seama Si Te Va Durea Putin Cu Placere

| LeMad a răspuns:

laughing)))))))))))))
Depinde din ce parte a p*lii privesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am...dar cand o fac iti spun tie primul'...laughing