| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai bine, sa fii modest sau obiectiv? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avand in vedere ca urmatoarea intrebare postata iti evidentiaza modestia si obiectivitatea lipsa, as spune, ca, in cazul tau, e mai bine sa fii asa cum esti, adica infatuat si subiectiv! Pentru ca ai mai multe raspunsuri dincolo, deci cu astea atragi, nu cu modestia si cu faptul de a fi detasat si echidistant! tongue
Monica
Doamne, cata emulatie starnesti in mintea mea!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fi modest si mereu subiectiv
E cel mai binehappy

| fabiola a răspuns:

Modest pentru altii, obiectiv pentru tine! De ce? sa pici in picioare mereu!

| Jupiter a răspuns:

Obiectiv. Cand esti modest nu prea esti sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Modestia e apanajul oamenilor inteligenti. Obiectiv? Ce subiect poate fi obiectiv?