| maik_4059 a întrebat:

Cum e sa ai fluturasi an burtika pentru fete

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Este un sentiment foarte placut.Simti ca te "gâdila"ceva prin burtik.De obicei stiu ca sentimentul asta apare la fete in momentul in care sunt indragostite.
Sper ca am ajutat!
Te pup si o zi buna!

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Nu sunt fluturasi in sensul propriu, simti niste furnicaturi in burta si in picioare.

| RXN a răspuns:

Nu stiu care-i poanta cu fluturii, dar eu nu am avut niciodata, cu toate ca am iubit pana peste cap.

| Libelle a răspuns:

Roxana are dreptate...
Mai mult prin piept ceva...şi tremurat,fericire, emoţii, ş.a.

| maissner a răspuns:

Pai e dragut, eu cand am asa ceva imi vine sa rad.ca sunt ca un fel de gadilici, si mai am senzatia ca sunt ma usoarahee hee

| MissChocolatte a răspuns:

Sincer ...naspa:)) te simti ciudat, e naspa rawww

| TuttiFruti a răspuns:

E cel mai frumos lucru pe care il poti simtii...mai ales cand esti foarte indragostita...te gadila ceva prin burtica si simti ca iti iei zborul
[fundita]love struckkiss>big grin

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Bleah. naspaaa! ma doare burtikaa

| Victor_4819 a răspuns:

Iti inchipui? Ce fumos. Sa te caci cu fluturi... Da cu insecticid ca e rau... Daca nu te grabesti consecintele pot fi grave.

| Khanikua a răspuns:

E oarekum dragut happy cand am avut prima senzatie imi venea sa rad laughing e chiar dragt sa ai akeasta senzatieee:X

| maik_4059 explică:

Ms pentu raspunsuri sunt toate dragute cu gadilitu o seara pacuta la toti