| Anastasia12390 a întrebat:

Cum este dupa 10 ani de casatorie mai simti la fel aceeasi iubire fata de persoana cu care sunteti?

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imagineazati ca manci aceeasi ciorba timp de 10 ani

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este frumos presupun big grin La fel ca dupa 9 ani, 8 ani si asa mai departe.

| Freya1 a răspuns:

De iubit iti poti iubi partenerul extrem de mult chiar si dupa 10 ani.Intr-adevar,comportamentul si obiceiirile pe care le aveai acum 10 ani nu mai pot fi la fel, ca totusi trăiești cu omul ala atata timp bot in bot dar iubirea asa ar fi normal sa existe si dupa 10 ani.

| Emma30555 a răspuns:

Poate se iubesc mai mult, dar e altfel de iubire. Doi oameni care stau mult împreună funcționează de multe ori ca un întreg.

| Adyady112 a răspuns:

Am 10 ani, iubirea e la fel
Doar ca trebuie sa schimbi si ceva in actul sexual.
Nu trebuie graba sau fiecare sa se dezbrace singur, totul impreuna