| HouseNation a întrebat:

Nu sunt o persoana violenta...nu la acest capitol. dar nu pot imi vine sa urlu.de ce toti tipii sunt asa? sunteti cretini de ce sunteti violenti cand faceti asta, de ce va place, de ce frate? am dat peste vreo 2-3. unde dracu e romantismul, unde e placerea de a simti fiecare cm din celalt? iubire...numai exista broken heart

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Poate ar trebui sa astepti ceva mai mult pana ajungi cu un partener la capitolul sex

ca sa va cunoasteti mai bine si sa vedeti ceea ce simtiti unul pentru celalalt
daca va iubiti vor fi si sentimente si implicit romantism

daca dupa cateva intalniri deja ajungi la asta, automat ei se gandesc ca e doar o relatie bazata pe sex si se comporta cum vor.

mult succeshappy

3 răspunsuri:
| lorycykcl a răspuns:

Sexul e din necesitate, iubirea e din placere, dorinta, dragoste pentru persoana de langa tine. Pe sadici n-ai sa-i vezi indragostiti pentru ca n-ar sti cum sa iubeasca.

| HouseNation explică:

Bianca9422 din moment ce am spus ca urasc sexul violent e logic ca am facut-o deja

| Doareu_1554 a răspuns:

Nu