| blondutzaaly10 a întrebat:

Cum este sa fumati?big grin

11 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Ciudatstraight face. Nimic special.
Nu incerca, si eu am incercat de curiozitate si acum cand trec prin pase proaste simt nevoia sa fumez.In ultimul timp am fumat mai des, daca as da vina pe anturaj as minti, ca intodeauna am trait intr-un anturaj in care se fumeaza, dar nha...prostia din mine, ceea ce vreau sa zic este ca nu-mi face bine. Zic asta pentru ca in momentul in care sunt distrusa psihic fumez foarte mult, dupa care imi este rau jumatate de zistraight face. Si totusi nu ma las de acest obiceistraight face.
Nu incerca, nu-ti bate joc de viata ta!

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Stefania a răspuns:

Oribil, dezgustator si inplus miroase oribil d'oh, nu am incercat, dar stiu de la tatal meu, el fumeaza si can stau in bucatatie sau in living el fumeaza si eu o trag de acolo epntru ca miroase oribil, nu am incercat si nici nu am degandd'oh.Si iti sfatuies sa nu o mai faci pentru ca iti strii sanatatea si nu este bine, mereu vei tusi:-&

| αndï a răspuns:

Depinde de : Ce sa fumezi, cu cine sa fumezi, unde sa fumezi si cum sa fumezi

(nu indemn nimic in ce zic)

fumez de placere, la o medie de 3-4 tigari pe zi ( sunt zile in care nu fumez, zile in care fumez putin, si zile in care fumez pachet). DA am incercat si altceva in afara de tutun, mi-a placut pe moment, si nu am devenit dependent, nu intentionez sa mai cumpar happy
cu cine fumezi... conteaza daca esti cu prietenii si te destinzi, imi place sa fumez, daca sunt dupa o teza sa fumez singur nu prea imi place, mai bine mananc ceva.

| stefangeles a răspuns:

Am fumar cam 3ani si e nasol rau imi dau seama ca mi-am pierdut bani si sanatatea in vant acum nu mai fumez decat ocazional adica la un party cu prieteni unde merge o tigara big grin... nu te apuca de fumat. asta sa-ti intre in cap

| candycarrie a răspuns:

Imi taie energia, trebuie sa am mereu guma, mi se ingalbenesc dintii, mi se duc banii de buzunar si uneori cand vreau sa fumez si nu pot sunt ft agitata.recomand cu caldura sa NU VA APUCATI!

| kytty a răspuns:

Bunahappy

incearca si ai sa veazihappy

| Liviu a răspuns:

Depinde ce sa fumezi
Iarba? ori tigari normale
Am fumat tigari normale (inca mai fumez happy )
O viata am de ce sa nu o traiesc din plin?
Cat despre fumat cat de suparat as fii
Da-mi o tigare si uit de toate 5 minute'
Daca e pall Mall mai rau ma oftici
Dami orce tigare in afara de PallMalllaughing
Urate tigari frateangry
Mai bine fumez "doina, carpati, marasesti.
Decat laughingPallMall
IN fine incearca cu ceva mai usor eu prima data fumam PallMall
Acu nu il mai suportlaughing

| BabyPink a răspuns:

Cum e să fii prost? straight face
Doamne, în ce hal a ajuns TPU. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie sa fumezi vb serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la inceput ametesti destul de tare [daca tragi in piept] da dupa aia itii revi si ii placut ...eu acum m.am lasat da imi placea. Da totusi te sfatuiesc sa nu incerci big grin serios ca ii o prostie