| TheOne19 a întrebat:

Cum este sarutul frantuzesc(cu limba)? Poate cineva sa explice? Sau un link cu video? Se face cu limba scoasa afara?

7 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Ok! ideea e ca mai bine afli la momentul oportun. Sarutul frantuzesc nu "se face cu limba scoala afara" ca atunci nu mai e romantic deloc. vei vedea ca vei simti nevoia atunci cand saruti ca vrei sa saruti frantuzeste. daca te duci la cineva si din intamplare ajungeti la sarut iar tu ai in cap doar chestia asta"cum sa fac sa nu para ca nu stiu ce fac, poate nu ii place cum sarut cu limba" s.a.m.d. atunci clar nu va merge cum vrei. imagineaza-ti doar ca in timp ce va sarutati ii masezi usor limba cu a ta si gatalaughing

| Fulbaster a răspuns:

Pai tu ii bagi limba in gura si el ti-o baga in gura, nu e mare lucru!

| hotdesire a răspuns:

French kiss inseamna sarut cu limba. Te joci cu limba in gura partenerului si el la fel. E un joc frumos si excitant.

Răspuns utilizator avertizat
| Gg26 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wfTWYhMqSIQ
Daca iti iese asa, o sa iti dea respectivul/respectiva "funda" la capitolul asta cum astept eu sa-mi dai tu mie :>

| TheOne19 explică:

Http://www.redfile.ro/......video.html videoclipul asta e bun? asa se face?

| nicujoker a răspuns:

Ne udam putin buzele cu limba altfel nu o sa fie asa de plăcut în momentul contactului. Trebuie neapărat sa lași capul într-o parte ( pentru ca altfel va dați nas în nas) și a executa un sărut cu spațiu de mișcare. Închizi ochii nu te mai gândești la nimic și savurezi clipa cu cât mai mult cu atât mai bine.