| Janetthe a întrebat:

Cum este senzatia de a saruta pe cineva?

8 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Da-mi nr tau si iti arat

| KnightOfNight a răspuns:

Daca saruti o persoana pentru care nu manifesti niciun sentiment, adica iubire nu e cine stie ce, e doar o senzatie placuta din punct de vedere fizic, insa daca ambii parteneri se iubesc sincer senzatia devine una extrem de placuta atat fizic cat si psihic, emotional.Practic,nu prea poti sa descrii sau sa explici prin cuvinte senzatia asta ci doar sa o simti.Nu uita, daca iubesti si esti iubit(ă) in mod sincer si pur orice gest cat de mic realizat de un partener sau de amandoi va fi amplificat intr-un mod care nu poate fi descris, atat de frumos si minunat va fi resimtit. big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e cine stie ce...la mine a fost un schimb de saliva mai mult prima data.

| neutrino a răspuns:

Faina, simti ca zbori! Asta insa numai daca te saruti cu persoana foarte draga tie si este valabila si reciproca acestei teorii.

| Voidwithin a răspuns:

Depinde de persoana, daca nu e persoana de care iti place nu simti mai nimic.

| Zedge a răspuns:

Fain de tat.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te invit in zona Dristor sa incercam. nu stiu totusi daca e legal in caz ca esti minora, astept parearea unui avocat pentru saruturi cu minore

| ChelioSsS a răspuns:

Raspunsul e da