| AnToOniiia a întrebat:

Cum exista un cod(in Cosmote) pe care daca il bagi, iti sp "Steti in reteaua Csm. Abonatul apelat este ocupat.", exista si unul la care sa-ti spuna deconectare cand incerci sa suni o pers?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Chestiile astea tin de telefon, nu de retea.Pur si simplu iti redirectionezi apelurile catre un nr incorect si atunci o sa ii zica celui care te-a apelat ca nr. a fost deconectat sau ceva de genul.Tot de la redirectionare apel ai optiunea ca atunci cand te suna cineva sa ii zica tot timpul ocupatwinking