| ClassyMadafaca a întrebat:

Cum fac ca sarutul sa dureze mai mult? E mai mult un "pup" pe buze decat un sarut. Vreau sa fie mai romantic, unde as putea sa o ating atunci cand o sarut? E prima fata care am sarutat-o pana acum si as vrea sfaturi. Deci, pe ce parti ale corpului s-o ating in timpul sarutului si cum fac sa dureze mai mult sarutul? Nu vreau mistouri, sunt "incepator"

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Maseaza-i sanii si schimbati numele de utilizator tu nu esti un madafaca tu esti un pampalau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfaturi de baza: O respiratie curata:
Este foarte importanta. Fiti siguri ca v-ati spalat pe dinti inainte de a iesi la o intilnire. Nu este nimic mai rau de a saruta pe cineva cu o gura urit mirositoare. Daca intilnirea voastra cuprinde si o masa inainte de sarut, fiti siguri ca aveti o guma de mestecat la indemina. Nu mestecati guma imediat inainte de sarut, nu vreti sa aveti ceva in gura in acel moment.
Umeziti-va buzele:
Vreti ca buzele voastre sa fie umede, sanatoase, stralucitoare si sa inspire sanatate si erotism, umeziti-va buzele cu limba imediat inainte de sarut. Nu purtati gloss pentru ca face sarutul sa fie lipicios.
Buze delicioase:
Vreti sa faceti o surpriza - folositi balsam de buze aromat - o prada delicioasa care il va face sa vrea mai mult. Buzele vor fi moi si bune de pupat - vor primi un sarut pe care nu il vor uita.
Pozitia:
Stati linga partener. Pe masura ce va apropiati dati-va capul usor pe spate. Daca va dati seama in ce parte se indreapta capul partenerului dumneavoastra, indreptati capul putin in pozitia opusa.
Inchideti ochii:
Chiar inainte ca buzele voastre sa se intilneasca, inchideti ochii. Unii oameni prefera sa lase ochii deschisi in timpul sarutului.
Deschideti usor buzele:
Intredeschideti buzele si asezati-le peste cele ale partenerului. Nu va tineti respiratia. Respirati pe nas. Cind buzele se intilnesc presati-le usor peste cele ale celuilalt. Miscati-va buzele usor, circular.
Buzele inchise:
Acesta este tipul de sarut pe care il dati bunicii sau matusii. In loc sa intredeschideti buzele cind acestea se intilnesc, tineti-le inchise. Este deasemeni un mod bun de a spune partenerului ca doar atit va primi. Este si un bun sarut de buna sau la revedere daca sunteti nervosi.

Sarutul frantuzesc:
Este cel mai popular tip de a saruta. Acesta implica atingerea limbilor voastre, putind fi o experienta chiar placuta. Iata citeva sfaturi pentru un sarut frantuzesc adevarat.
Deschideti-va buzele peste cele ale partenerului, putin mai mult decit ati face-o la un sarut normal. Astfel va fi mai usor sa puneti limba in gura partenerului.
Puneti limba pe virful limbii partenerului. Nu fortati limba prea adinc in gura celuilalt. Daca doriti va puteti juca cu limba circular cu a lui. Explorati.
Puteti explora difeite moduri de a va folosi limba. Incercati sa treceti virful limbii pe deasupra buzelor celuilalt.

Sarutul supt:
Acesta poate fi un tip foarte seducator de a saruta. In timp ce buzele partenerului sunt deschise sugeti buza de sus sau de jos doar pentru o secunda sau doua. Apoi reveniti la alt tip de sarut.

Sarutul muscat:
Acest tip de sarut trebuie facut cu mare grija, dar corect poate da un efect minunat celuilalt. In timp ce sugeti o buza, muscati-o usor, dar foarte usor pentru a nu-l rani pe celalalt. Acest sarut trebuie facut cu cineva cu care v-ati sautat de citeva ori inainte, altfel va puteti speria partenerul.

Sarutul surpriza:
Acest tip de sarut se da cind partenerul este intins pe o canapea, sau adormit sau doar cu ochii inchisi. Apropiati-va usor de acesta si sarutati-l usor pe buze. Intensificati sarutul cind acesta deschide ochii.
Funda!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Am mai raspuns la intrebarea asta. Sau lasa-ma sa ghicesc, pui 100 de intrebari care subiectul principal e tot asta " sarutul " si dupa ce 1000 de oameni iti dau sfaturi, tragi o conluzie, si dupa aia mergi sa o lingi. frate. ia actiune

| AlbertG a răspuns:

O iei de poponet, apoi usor usor ajungi la pussy, apoi hop in bed.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Bagă limba

| Maia1111111111 a răspuns:

Bună,sunt fata si poate sfaturile mele o sa te ajute!
Mai intii imcepe sarutul, apoi pentru a dura mai mult o lipesti de un perete si sarutațivă pasional, o atingi pe spate, unde vrei, fetelor le place asta! Asa v-ei fi mai romantic!
Succes!
Funda!?