| Anonimul123 a întrebat:

Cum fac o fata care ma place sa fie interesata de mine maxim fetelor?

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Da, cand o sa vada te-ai oprit din a o mai 'cauta' o sa caute ea sa vorbeasca cu tine. Iar cand o va face, fii putin mai rece cu ea.

6 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Vorbeste cu ea cateva zile la rand, apoi ignor-o total.

| Bellatris a răspuns:

Cu placere. Sper sa functioneze.

| Aly_2611 a răspuns:

Vorbeste cu ea cateva zile despre orice incearca sa faci interesat de tot ce zice dar nu da in penibil apoi nu mai vorbi cu ea cateva zile o sa te caute innebunita fii atent ca reteta merge a mers la mine m-am indragostit la nebunie de acel baiat dupa 2 zile :X

| Anonimul123 explică:

Nu o sa se supere?

| Anonimul123 explică:

Deci daca o ignor mai des o fac mai interesata?

| Anonimul123 explică:

Multumesc queenbee de sfat.mi-am mai propus sa fac asta dar nu am facut-o