| Neneaciordables a întrebat:

Cum stiu daca o fata ma place sau e interesata de mine?

Răspuns Câştigător
| HHTR a răspuns:

Rade cu tine, e mereu zâmbitoare in preajma ta, îți spune toate lucrurile(ar fi bine sa o Asculți, măcar pana vede ca și tu ești i eresat de ea), își da mereu mana prin par gen is face bucle, și alte chestii de fete. dar crede-ma ca știu ca am experiența, vor mereu ca tu sa faci primul pas. adică sa ii spui tu primul ca o placi asta vor toate, ma rog femeile mature nu cele de 13 15 ani success

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I vorbesti man, cu tupeu, nu ca un catelus fricos

| Violleta2022 a răspuns:

DEschizi gurita, o saluti si apoi o intrebi pe ea!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu o intrebi in cel mai simplu si direct mod daca accepta o intalnire doar in 2. Nimic mai simplu. Curaj. Bafta. Succes!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Tu chiar crezi ca iti da semne? Astea nu fac absolut nimic, asteapta sa fie bagate in seama

| Rotazi a răspuns:

Voi baietasii din ziua de azi nu mai stiti sa fiti barbati?
Nu ma refer la "barbatia" din pantaloni, ci la cea morala.

| Demetrov a răspuns (pentru Rotazi):

N-ai tu treaba, esti Fecioara Maria?

| Ana7807820 a răspuns:

Daca o fata e interesata de tine atunci vorbeste cu tine zilnic. Daca o fata vrea sa fiti, ar putea sa iti ceara sa o tii de mana/sa te intrebe daca o placi.
Sunt fata si stiu din experienta

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Ana7807820):

Nu in toate cazurile. Am patit cand o fata ma baga in seama aproape zilnic doar ca sa-i dau temele, in rest se comporta normal, adica de parca n-as fi existat.
Si cu tinutul de mana tot asa o parapanta cu care am fost in clasa voia sa o tin de mana pe strada dar ea deja era cu cineva. Ca sa nu mai zic ca s-a oferit odata sa se mozoleasca cu mine si inca un coleg in acelasi timp. Nu, pentru mine astea nu sunt semne care sa dea de inteles ca o fata place pe cineva.

| HHTR a răspuns (pentru Ana7807820):

Pe bune?

| MadularulSef a răspuns:

De obicei daca ti-o suge