| Inpulse a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa ca eu i-am zis ca o plac si ea mi-a zis ca nu ii place de mine ca ii place de aia cu 2 ani mai mare ca ea?

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Iti gasesti alta fata care sa te placa si sa te aprecieze pentru ceea ce esti? vrei iubire cu forta? Atunci las o balta, mai existe alte 3miliarde de fete in lume, nu i singura

| Inpulse explică (pentru Valentina8):

Eu cum imi dau seama daca ma place o fata (alta fata)

| Valentina8 a răspuns (pentru Inpulse):

Fii sigur ca atunci cand o fata te place iti vei da seama din simpla sa privire.

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu ai cum, find ceva emotional, nici macar ea nu decide asta...
A zis nu, pa si next, nu are rost sa pierzi timpul si nici explicatile nu isi au rostul...

| Sofer a răspuns:

Găsești alta fata. Ca asta are altceva în cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci!

| Adrian5575 a răspuns:

Asta inseamna ca prefera un barbat matur. Trebuie sa ii dovedesti ca esti matur. Daca nu poti sa faci asta, renunta.