| Medusa666 a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa cand este impreuna cu un alt baiat?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Nu cred ca e fairplay...asta pentru ca incerci oarecum sa ii desparti pe cei doi,ceea ce nu e intocmai frumos din partea cuiva. Daca fata respectiva e intr-o relatie inseamna ca se simte implinita,ca tine la prietenul ei si cu siguranta daca ar fi simtit ceva pentru tine ti-ar fi dat de inteles pana acum. Nu vreau sa te descurajez spunandu-ti toate aceste lucruri,dar adevarul trebuie acceptat. Poti astepta o vreme,poate lucrurile intre cei doi nu vor mai merge atat de bine,poate ea va avea nevoie de un prieten caruia sa ii poata cere sfaturi,cu care sa poata comunica deschis,iar tu trebuie sa te asiguri ca vei fi acolo cand ea va avea nevoie, asta pentru ca de la amicitie pana la o relatie nu este un drum foarte lung. Avand la inceput o relatie de amicitie puteti afla ce aveti in comun, daca va potriviti, sunteti compatibili, daca modul de gandire al amandurora se aseamana.Ai grija, pe de alta parte, ca acea fata sa nu ajunga niciodata sa te considere un"cel mai bun prieten", asta pentru ca in majoritatea cazurilor, fetele nu doresc sa aiba o relatie cu bff-ul lorhappy.

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vrei să facă acelaşi lucru şi când o să fie cu tine? Dacă nu, nu te amesteca în relaţia lor.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu iti dau un sfat si mai bun, tipul e prieten cu tine cumva? invitai la reveliion ii imbeti iubita o rapesti in camera si o rupi la pasarica

| LonlyWolf a răspuns:

"asculta" aici ce iti spun eu : ai doua posibilitati sa i-o furi:1 sa ai mai multi bani ca el
2 sa o ai mai mare ca el
daca nu ai niciuna dintre acestea las-o moarta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o inviti la o plimbare, in momentul in care vei fi la volanul unui BMW tunat sau decapotabil (in sezonul cald). O vei da garantat pe spate, altfel cam putine sanse si sperante.

| TPUuser199 a răspuns:

Daca fata tine cu adevarat la acel baiat, nu ai sanse sa se intample ceea ce vrei tu. Nu te mai baga in relatia altora! Nu cred ca e nimeni in masura sa faca asta!

| emmaemilia a răspuns:

Mai bine astepti sa se desparta de el si dupa incearca s-o consolezi si fii dragut cu ea. daca vrei neaparat sa te placa acelasi sfat : fi amabil, comporta-te frumos. sper carte-am ajutat, bafta!