| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa atrag fetele?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai eu sunt fata si pentru mine conteaza si frumusetea unui baiat/ atractia fizica cam 50% si restul tine de comportamentul lui, iubire, intelegere... i8ntelegi tu
succes prin atragerea fetelor

10 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Le spui ca ma cunosti laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Nocturne0 a răspuns:

Nu trebuie sa fii neaparat frumos cum zicea cineva mai sus
poti sa le atragi si fizic dar poti sa le atragi si cu ajutorul unui caracter mai special...zic asta din propria experienta
sunt destul de mic, nu am foarte multa experienta in dragoste dar stiu ca am un caracter de invidiat
desi nu am un fizic atragator sunt destule fete care stateau prin jurul meu prin pauze (asta cand eram la scoala ca acum e vacanta) sisa stii ca stateau chiar fete faine din clasa nu toate stricatele si c*rvele.

PS. sa nu mai primesc alte intrebari legate de varsta mea, am 15 ani

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cu undita tongue

| Iisusa a răspuns:

Făcând o baie.

| Tucică a răspuns:

@cristacheceliute rolling on the floor). Mi-ai facut ziua mai buna. laughing

| Tucică a răspuns:

Acum să revenim.Ca să atragi fete iţi trebuie un parfum bun şi mult tupeu şi curaj. Baftă!

| alamadrid a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi tu frumos.

| Angel22_2699 a răspuns:

Iesi pe strada si le arati p*u*l*a.Asta daca ai ce arata,eu asa fac, si a mers. Fetele cum pot sa ne atraga cu tzatzele pe afara, noi dc nu le putem atrage cu ce avem mai de valoare.

| alex10_5279 a răspuns:

Da-te cu pasta de dinti pe maini. garantez ca vei atrage fete pana in 7 ani