| xerox a întrebat:

Cum fac sa ma placa o fata cum ii atrag privirea. Vorbim pe mess ea nu stie cine sunt aproximativ doar ca mi-a zis o data ca se uita cineva la ea insistent, cam asa este ma uit tot timpu dupa ea mai stie ca facem la acceasi scoala. Cred ca fetele nu se arata intersante nici daca te holbezi la ele si respiri greu.Nu am vorbit niciodata cu ea pentru ca nu am curaj.
Am incercat eu mai multe gesturi dar nu functioneaza. Ea sta la 4 km de mine nu am fost niciodata la ea. Abia astept sa incepem maine scoala doar sa o vad pe ea, eu o vad tot timpu pe coridor deia ies tot timpu prin pauza. Numai cand trece pe langa mine si ne aruncam niste priviri cateodata ma fac leoarca in chilotii.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Comoaracasei a răspuns:

Eu zic sa mergi pe coridor la ea, pur si simplu! - si spune-i ca va stiti de pe net, ii spui cine esti si ii spui ce simti si o intrebi daca ea ar fi de acord sa iasa cu tine la un suc!
Mai mult curaj dragul meu!
Daca spune da, vei fi cel mai fericit om din lume!
Daca spune nu, macar stii o treaba!

Te rog, nu te mai tortura!
Tin pumnii!

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

laughing Pai pentru inceput incearca sa iti tii chilotii curati. Apoi sa vbesti cu ea pe mess sa o saluti, sa glumesti sa o faci sa rada... sa o faci sa se simta bine cu tine. Apoi pe langa subiect in timp ce se simte bine. mai strecori cate un ":* :X" si vezi daca iti raspunde... sau daca iti va pune chiar ea de exemplu "Azi am luat 10 la mate :X:X:X:X" tie iti pune alea nu din fericire pentru acel 10 laughing. Dupa cateva zile sa ii spui ca e draguta " blushing " si daca vrea sa fie cu tine tongue. Ii poti spune direct sau sa mai astepti tongue. Sper ca ti-am fost de folos big grin. Funda? xDxDxD

bft ^^

| LavricAlexandra a răspuns:

Iti dau cateva sugestii:]
1.nu te mai holba la ea!
2.intreab-o pe mess daca te recunoaste pe viu.
3.cand o vezi sa vorbesti cu ea.
4. flirteaza cu ea.
dupa ce faci toate astea poate deveniti un cuplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asculta sfatul meu:zi ca u esti baiatil de pe mess invit-o in oras de mai multe ori ccel putin de 3 ori si dupa ce va cunuasteti mai bine incearca sa te cumbini eu iti tin pumni noroc

| Maiiiiia a răspuns:

Nu te uita la ea intre "sani"
nu vorbi urat
ai grija sa nu iti miroasa gura
imbracate si tu mai lejer si sa te aranjezi un pic...
Mergi la ea te prezinti si o intrebi daca vine cu tine la un suc sau la un film sa va cunoasteti mai bine

| Vladut_Necula_1994 a răspuns:

Vorbeste cu ea sa ai tupeu doar fii BARBAT!